СИСТЕМА БІОФИЛЬТРАЦІЇ “БІОПЛАТО”

Біоплато – унікальна система природної регенерації

Вибір сучасних, екологічних рішень, уможливив повну відмову від використання хімії в будівництві ставків. Тому нам вдається створити на ділянці справжній куточок живої природи, який завдяки природним механізмам самоочищення не потребує спеціального догляду чи обслуговування. Система Біоплато – нове слово в будівництві ставків і ландшафтному дизайні, і наша команда активно впроваджує цю технологію, створюючи всі види ставків, що самоочищаються.

Система Біоплато

Що таке Біоплато?

У природі все організовано бездоганно: водойма, що утворився природним чином, не вимагає втручання людини, але при цьому ставок не цвіте, а вода незмінно чиста і прозора. Питаннями очищення «займаються» водні рослини і бактерії, які ведуть активну діяльність зі знищення шкідливих мікроорганізмів. Взявши цю ідею на озброєння, вдалося повністю відмовитися від використання хімії, а також додаткових витратних матеріалів. Тому використання природних систем вигідно з цілого ряду причин:

  • Екологічна безпека – діти зможуть із задоволенням насолоджуватися плаванням в ставку, без шкоди для здоров’я.
  • Мінімальні витрати – не доведеться регулярно вкладати гроші в обслуговування водойми. А чистота води буде відповідати міжнародним стандартам якості.
  • Природна регенерація – власнику ділянки не доведеться витрачати час і сили на утримання водної зони відпочинку;
  • Знижене енергоспоживання – майже в 5 разів нижче, якщо порівнювати з традиційним басейном, які очищують за рахунок застосування великої кількості хімічних засобів.

Біоплато для ставка принцип роботи

Наша команда використовує інноваційні рішення та власні розробки. Тільки ефективні технології, перевірені часом, а також підтверджені сотнями позитивних відгуків. Тому ми ретельно підбираємо матеріали для реалізації затвердженого проекту і надаємо довгострокову гарантію якості.

Використання систем біоплато в будівництві ставків

Для нас не існує нерозв’язних задач. Будь-яка ідея буде реалізована на вищому рівні, не виходячи за рамки затвердженого фінансового бюджету. При будуванні ставків з біоплато, ми враховуємо всі побажання і пропонуємо послуги «під ключ», створюючи всі види водойм:

  • Плавальні;
  • Декоративні;
  • Для розведення риби;
  • Технічні (пожежні).